oNAS

Marta Padysz

Cześć,
Mam na imię Marta. Wierzę w równowagę. Aby podróżować mógł ktoś, ktoś inny musi zostać w domu. Padło na Placka. Cierpliwego, wygodnickiego przyklejonego do kanapy kota. To właśnie DOM jest dla niego całym światem. Kiedy wiem że jest bezpieczny, ruszam przed siebie. Lata podróży zapełniły mój dysk milionami zdjęć, filmami, zapiskami. Tylko co z materiału, którym nie można się dzielić z innymi?
Dotarło do mnie, że tak pięknego kawałka życia nie można zamknąć w szafie.
Po rozważeniu kilku możliwości, postawiłam na bloga. Nazwę już wyjaśniłam, a jaki w tym cel? Chcę pokazywać świat jakim odkryłam go ja. Przefiltrowany przez burzę myśli a czasem oko kamery. Podążam szlakiem turysty po to by czasem zejść i się zdziwić. Pokonuję własne słabośc, pozostaję tu i teraz w rytm odwiedzanego miejsca. Chcę dzielić się własnym doświadczeniem i inspirować innych zgodnie z myślą: once a year go some place, you’ve never been before.
W moich wpisach staram się dzielić refleksją, ulotną chwilą. Ostatnio cenię sobie film jako wspomnienie podróży. Bawię się montażem i wciąga mnie to do granic możliwości. Jeśli potrzebujesz pomocy przy planowaniu podróży –  pisz śmiało. Jeśli nie wiesz jak zacząć planować – tym bardziej. Jeśli na myśl o myśleniu boli Cię głowa, nie martw się, zaradzimy na pewno.
W grudniu 2015 przeprowadziłam się do Dublinia. Na jak długo? Termin bliżej nie określony. Irlandio, inspiruj nieustannie!

Cześć,
Mam na imię Placek i to na moją cześć powstała nazwa bloga. Dbam o artystyczne doznania czytelników. Obecnie uczę się angielskiego, bo w marcu 2016 przeprowadzam się do Irlandii. Trzymajcie za mnie kuciki, nigdy jeszcze nie leciałem samolotem.
Ponieważ zawsze zostaję w domu wszystkie skargi przyjmuję na adres: placekzostajewdomu@gmail.com
D Z I Ę K U J E M Y  Z A  U W A G Ę  ♥♥♥

Występy pubiczne

Wirtualna Polska. Dyskusja na temat tanich noclegów 14.10.2015

Wirtualna Polska 14.10.2015 Dyskusja na temat szukania noclegów

#dziejesięnażywo

#dziejesięnażywo Debata online

 • Ray Laskowitz

  Thank you for following Storyteller. — Ray

 • Angie

  Świetny blog, w miarę możliwości czasowych będę razem z Wami tutaj podróżować! 🙂 Placek piękny, moje cztery piecuchy ( Milord, Diana, Iris i Luna) machają do niego łapkami- z pozdrowieniami z Dolnego Śląska! 🙂

 • PsychologikaPrawnika

  Świetny blog i cudny Placek! Będę zaglądać częściej :).

 • Świetna prezentacja.

 • podróże to najpiękniejsza część poznawania, rozwoju… życia 🙂

 • Ciao 🙂
  Miło Was poznać, Ciebie i Twojego Kiciusia 🙂 Ja kursuję tylko między dwoma krajami, czyli naszym najpiękniejszym z krajów (PL) oraz Włochami, dokładniej Toskanią, gdzie pracuję jako opiekunka osób starszych. Mam trzy Kiciusie- 2 w PL(szara tygryskowa ŻABCIA i biało czarna DZIKUSKA i jedna włoska znajda biała (PALLINA) w Toskanii
  Ja dopiero co znalazłam Cię na kreatywnym poście linkowo – blogowym 🙂 Urszuli Phelp i czuję, że będę częstym gościem na Twoim blogu…
  Podpisano: marząca o podróżach po świecie
  Ciaooooo

 • Witaj w klubie:) Ja mam 2 koty, które zostają w domu. Ale zawsze z kimś, a ja wtedy spokojnie włóczę się po świecie.

  • Placek

   Super, już widzę jak szaleją pod Twoją nieobecność. Co dwie głowy do zabawy to niejedna 🙂